Tekneni Kayıt Et!

Merhaba Kaptan! YachtingVerse'de yat kiralama tutkusuna sahip geniş yelken tutkunları topluluğuna yatınızı sergilemeye hazır olun! Denizcilik maceranız yeni zirvelere yelken açmak üzere!

Nasıl Çalışır?

🖊️
Hesap Oluştur

YachtingVerse'a anında ücretsiz kaydol! Profilini oluştur.

📄
Belgelerini İlet

Doğrulama belgelerini bize ilet.

📝
Sözleşme İmzala

Satıcı sözleşmesini imzala ve YachtingVerse ailesine resmi olarak katıl.

Hizmetlerini Ekle

Yatınla sunacağın eşsiz deneyimleri ekleyerek potansiyel müşterilere göster.

📅
Rezervasyonları Al

YachtingVerse, tekne sahiplerini ve denizcilik tutkunlarını buluşturur.

🎉
YachtingVerse Hoş Geldiniz

Denizlerdeki maceranızı bizimle paylaşın ve unutulmaz anılar biriktirin.

 

 

Yatınızı Neden YachtingVerse'de Listelemelisiniz?

Denizde rahatlığın başarıyla buluştuğu YachtingVerse'de yat filonuzu yönetmenin avantajlarını keşfedin!

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Yachtingverse, su üstü maceralarını özel kılan bir denizcilik buluşma noktasıdır. Tekne sahiplerini ve deniz severleri bir araya getiren bu platform, denizde unutulmaz anılar biriktirmek isteyenleri bir adım daha öteye taşır. Kullanıcılar, tekne kiralama süreçlerini basitleştirmek için platforma kaydolduktan sonra, teknelerinin çekici özelliklerini ve görsellerini paylaşarak ilan verebilirler. Arama paneli üzerinden ise denizcilik tutkunları, istedikleri özelliklere sahip tekneyi anında bulup kiralama şansına sahip olurlar. Yachtingverse, sadece bir kiralama platformu değil, aynı zamanda denizdeki serüvenleri daha da özel kılan bir denizcilik topluluğunun bir parçası olma fırsatını sunar.
Yatlar, yelkenli tekneler, RIB'ler, motorlu tekneler, katamaranlar - hepsi YachtingVerse'e davetlidir!
Komisyon, sunulan kusursuz hizmetlerin takdiri olarak kiralama şirketi tarafından Yachtingverse'e ödenen tutardır. Platformumuz aracılığıyla bir rezervasyon başarılı bir şekilde yapıldığında, YachtingVerse ve kiralama şirketi tarafından kararlaştırılan toplam rezervasyon ücretinin yüzdesi olarak hesaplanan bir komisyon ödenebilir hale gelir. Promosyon veya diğer hususlar için kararlaştırılan yüzdeyi ayarlama esnekliği sunuyoruz.Bu komisyon, her rezervasyon için charter şirketlerine fatura edilmekte olup, misafirin rezervasyonunu tamamlaması üzerine komisyon Yachtingverse'e ödenecektir. Platformumuzun kullanımından ve Yachtingverse faaliyetleriyle doğrudan veya dolaylı olarak bağlantılı herhangi bir hizmetten kaynaklanmaktadır. Komisyon, Yachtingverse'in kiralama şirketine ilgili faturaları düzenleyebileceği vergiler gibi, rezervasyon sırasında yürürlükte olan tüm geçerli yerel düzenlemelere tabidir.Komisyon yapımız, YachtingVerse ile charter şirketi arasındaki anlaşmalar uyarınca yüzde bazlıdır ve platformumuzda başarılı bir işlemle sonuçlanan her gönderi için Rezervasyon Ücretinin tamamı üzerinden hesaplanır. Bu ücret, sözleşmeye yapılan ilk ödemeden düşülerek ilgili tüm taraflar için akıcı ve şeffaf bir süreç sağlanır.
Misafirle doğrudan iletişim kurma isteğinizi anlıyoruz ancak rezervasyon onaylanana kadar tüm iletişimin platformumuz aracılığıyla gerçekleşmesini rica ediyoruz. Ekibimiz, kiralamanızı etkili bir şekilde sergilemeye ve sizin adınıza rezervasyonları güvence altına almaya kendini adamıştır.Rezervasyon öncesi iletişim, acentelerimiz aracılığıyla veya doğrudan talep almanız durumunda Mesajlaşma özelliği aracılığıyla yönlendirilmelidir. Platformun bütünlüğünü sağlamak amacıyla, kişisel iletişim bilgilerinizin Mesajlaşma aracılığıyla paylaşılmamasını tavsiye ederiz; zira bu, şirket sayfanızın askıya alınmasına neden olabilir.İçiniz rahat olsun, amacımız YachtingVerse'deki tüm etkileşimler için güvenli ve verimli bir ortam sağlamaktır. Platformumuzun bütünlüğünü koruma konusundaki işbirliğiniz için teşekkür ederiz.
YachtingVerse kontrol panelinize gidin ve sol taraftaki "Rezervasyonlarım" bölümünü seçin. Burada, kabul durumlarına bakılmaksızın aldığınız tüm rezervasyon taleplerinin kapsamlı bir listesini bulacaksınız. Belirli bir rezervasyona daha yakından bakmak için, o yolculukla ilgili ayrıntılı bilgilerin yer aldığı rezervasyon bilgilerini ortaya çıkarmak için üzerine tıklamanız yeterlidir.
Yatınızın donanımına gelince, işleri basit tutmayı seviyoruz. Bizim Dünyamızda:Ekipman: Bu, halihazırda teknenin fiyatına dahil olan her şeyi kapsar; şnorkel ekipmanı, klima, baş iticiler ve daha fazlasını düşünün. Teknenizi listelerken ekipman ayrıntılarını ekleyeceksiniz, böylece potansiyel kiracılara kapsamlı bir genel bakış sunacaksınız.Ekstralar: Şimdi daha da ileri gitmek istiyorsanız kontrol panelinize gidin ve sağdaki "Ekstralar" bölümüne gidin. Ayrı bir ücret karşılığında sunulan ek hizmetler veya ekipmanlarla dolu hazine hazinenizdir. "Ekstra Ekle" butonuna tıklayın, hizmeti veya ekipmanı seçin, geçerli tekneyi belirtin, fiyatı ayarlayın, ödeme seçeneklerini belirtin ve ücretin rezervasyon başına mı, günlük mü, haftalık mı yoksa kişi başına mı olduğunu belirtmeyi unutmayın.Yatınızı, YachtingVerse'de kiralamanızın öne çıkmasını sağlayacak ekstralarla donatın; bir olasılıklar okyanusu sizi bekliyor!
Misafir rezervasyonu onayladıktan sonraki 3 gün içinde toplam tutarın% 50'si kadar peşinat ödemekle yükümlüdür. Bu süreçten sonra misafir 7 gün içinde rezervasyonu iptal edebilir. Kalan tutar tekne tesliminden 4 hafta önce ödenecektir. Tüm banka masrafları misafire aittir. Nedeni ne olursa olsun misafir, önceden belirlenen tarihte tekneyi teslim alamıyorsa kendi yerine tekneyi kiralayacak başka bir misafir bulabilir. Eğer başka bir misafir bulamaz ve turu iptal etmek durumunda kalırsa tekne sahibine aşağıdaki şekilde ödeme yapmakla yükümlüdür;Kesin rezervasyondan sonraki iptallerde toplam rezervayon tutarının %10’u Tur başlangıcından 90 ila 60 gün önceki iptallerde toplam rezervayon tutarının %30’uTur başlangıcından 59 ila 30 gün önceki iptallerde toplam rezervayon tutarının %50’siTur başlangıcına 29 gün ve daha az süre kala iptallerde toplam rezervayon tutarının %100’ü.