DIVA DENIZ / Exclusive Gulet / 6 Kabin 12 Kişilik

Marmaris, Muğla, Türkiye

Max Guest

Misafir Sayısı

12

Year of construction

Yapım Yılı

2008

Cabin

Kabin Sayısı

6

Length Boat

Tekne Uzunluğu

29 mt

Width Boat

Tekne Genişliği

7 mt

Location

Konum

Marmaris

Tekne Tipi

Gulet

Ek Özellikler

Kaptan Dahil
Su Yapıcı
Dondurucu
Buz Makinesi
Opsiyonel Su Sporları
Dingi
Kano
Kutu Oyunları
WIFI
Seyir Cihazı
GSM Telefon
Telsiz
Otomatik Pilot
GPS plotter
Baş pervane
Bimini
Bot
Güneş Panelleri
Inverter
Klima
Duş
Kahve Makinesi
Ocak
Mutfak Ekipmanları
Ses Sistemi
Jeneratör

Tekne Açıklaması

Gulet Diva Deniz

29 metre uzunluğundaki bu lüks Gulet, Diva Deniz, 2020/2021 yılında tamamen yenilenmiştir. 2 büyük master, 2 çift kişilik ve 2 ikiz yataklı kabinde 12 kişiye kadar konforlu konaklama imkânı sunmaktadır. Her kabinde özel WC ve duş bulunmaktadır. Salon dâhil tüm kabinler klimalıdır ve günlük 12 saate kadar kullanım sağlamaktadır. Güneşlenme yatakları, yatın önünde ve arkasında güneş tenteleri, arka tarafında şık tasarlanmış dinlenme ve yemek alanı size tatiliniz boyunca huzur vaat etmektedir.

SUNULAN İMKANLAR & OLANAKLAR

Salon Eğlence cihazları ve ekipmanları, buz makinesi, su yapıcı, bardan sıcak ve soğuk içecek servisi imkânı bulunmaktadır.

Kabinler 2 master kabin, 2 çift kişilik & 2 ikiz yataklı kabin. Her kabinde mini bar. Günde 12 saat klima (tek blokta değil). Haftada bir çarşaf değişimi. İstek üzerine tur esnasında kabin temizliği, düzenli olarak banyo ve tuvalet temizliği yapılmaktadır.

Banyolar Tüm kabinler ev tipi tuvalet ve duş kabinine sahiptir. Banyolarda tuvalet kâğıdı, el ve banyo havluları bulunmaktadır. Plaj havluları dâhil tüm havlular hafta ortasında bir kez değiştirilmektedir.

Güverte Olanakları Talep üzerine yelken deneyimi ve keyfi… Güneşlenme yatakları, teknenin ön ve arka güvertesinde gölgelik, güvertenin arka tarafında dinlenme ve yemek alanı, unutulmaz bir huzur ve keyif vaat ediyor.

Su Sporları ve Yüzme Ekipmanları 4,9 m / 70 HP servis botu, 2 kano, paddle-board, olta takımı, maske seti, şnorkel ve palet ücretsiz olarak sunulmaktadır. Diğer su sporları aktiviteleri, mavi yolculuğunuz sırasında belirli koylara demirlendiğinde sağlayıcılardan kiralanabilir. Mürettebatımız size bu konuda yardımcı olacaktır.

Eğlence WI-FI, TV, Uydu & Uydu antenli TV, DVD oynatıcı, her kabinde ve salonda müzik sistemi bulunmaktadır.

Fiyata Dâhil Olanlar Tekne kirası (mutabık kalınan günler), Türk karasularında özel marinalar dışında liman ve bağlama ücretleri, Türk karasularında giriş ve çıkış işlemleri, klima, kullanma suyu, tekne sigortası ve yakıt (haftada ortalama 100 deniz mili seyir) fiyata dâhildir.

Fiyata Dâhil Olmayanlar KDV, yiyecek, alkollü ve alkolsüz içecek, havaalanı transferleri, kara gezileri; Yunan karasularında liman vergileri, bağlama ücretleri ve giriş/çıkış formaliteleri. Sigorta kişisel seyahat ve iptal sigortanızı kapsamaz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yunan adalarını ziyaret edebilir miyim?
Genel bir hukuki engel veya kısıtlama yoksa Yunan adasını kapsayan herhangi bir tur programları planlayabiliriz. Yunan Adaları'ndaki liman ücretleri, giriş ve çıkış formaliteleri fiyata dâhil değildir.
Tekne kiralama ücretine neler dâhildir?
Liman vergileri, Türk karasularında liman ücretleri (özel marinalar hariç), Türk sularında giriş ve çıkış işlemleri, kullanma suyu, yatak çarşafları, haftada ortalama 110 deniz mili seyir, klimalı teknelerde klima kullanımı (tekneye bağlı olarak kullanım süresi değişebilir), mürettebat, tekne sigortası.
Kendi mavi yolculuk rotamızı planlayabilir miyiz?
Haftada ortalama 110 deniz mili seyir dikkate alınarak mümkündür.
Mavi yolculuğumuza farklı limanlarda başlayıp bitirebilir miyiz?
Fiyat farkı ödemeniz şartıyla mümkündür. Fiyat farkı, mavi yolculuğun başlangıç ​​ve bitiş limanları arasındaki mesafeye bağlıdır.
Yata biniş ve iniş süresi nedir?
Tüm turlarda biniş saati 17.00’dir. Karaya çıkış saati, son gün kahvaltı sonrası 10:00'dur. Ardından tekne yeni misafirlerimiz için hazırlanmaya başlar.

Konum

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Üzerinden 0 incelemesi
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
İnceleme Yok
İnceleme yazmak için giriş yapmalısınız

Gulet Point Yatçılık Doğrulandı

Feb 2024 itibaren üye

Günlük / €3.400

Ekstra fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Maksimum misafir sayısı: 12

Rezervasyon Yap Rezervasyon Yap
Günlük /
€3.400
0 İnceleme