Gulet Sema Tuana

Bodrum, Muğla, Türkiye

Max Guest

Misafir Sayısı

12

Year of construction

Yapım Yılı

2007

Cabin

Kabin Sayısı

6

Length Boat

Tekne Uzunluğu

32 mt

Width Boat

Tekne Genişliği

7 mt

Location

Konum

Bodrum

Tekne Tipi

Gulet

Ek Özellikler

Kaptan Dahil
Su Yapıcı
Dondurucu
Buz Makinesi
Opsiyonel Su Sporları
Dingi
Kano
Kutu Oyunları
WIFI
Seyir Cihazı
GSM Telefon
Telsiz
Otomatik Pilot
GPS plotter
Baş pervane
Bimini
Bot
Güneş Panelleri
Inverter
Klima
Duş
Kahve Makinesi
Ocak
Mutfak Ekipmanları
Ses Sistemi
Jeneratör

Tekne Açıklaması

Sema Tuana Guleti 2007 yılında inşa edildi ve 2013 yılında bir renovasyondan geçerek bugünkü halini aldı. 32 metre uzunluğunda ve 7.40 metre genişliğinde olan tekne, 4 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti sunmaktadır.

2 Master Kabin, 2 Double Kabin, 2 Twin Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, her birinde özel duş, tuvalet ve klima bulunan 6 kamaraya sahiptir. 2 x 360 HP Iveco motoru ve 27,5 kW + 22,5 kW Onan jeneratörleri ile güçlendirilmiş olup güvenilir bir seyahat sağlamaktadır.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, iç ve dış yemek alanları, dinlenme alanları ve Amerikan bar bulunmaktadır. Kiralık Gulet kategorisinde yer alan Sema Tuana, 32 metre boyundadır ve 2007 yılında denize indirilmiş olup, daha sonra 2013 yılında revizyona girmiştir.

2 Master, 2 Double ve 2 Twin kabin içeren Sema Tuana Guleti, toplamda 12 kişilik mavi yolculuk ve yat kiralama hizmeti sunmaktadır. Bodrum limanında kayıtlı olan Sema Tuana, Bodrum bölgesinde mavi tur ve tekne kiralama hizmeti sunmaktadır. Ana motoru 2x360 HP Iveco gücünde olan Sema Tuana'da tüm kabinlerde klima bulunmaktadır.

Tüm misafirler için yeterli güneşlenme minderi, sandalye ve servis takımları sağlanmıştır. Konfor, lüks ve huzuru bir araya getiren bu tekne, 0 deniz mili hıza ulaşmaktadır.

Tam teşekküllü telsiz, GSM telefonlar ve seyir ekipmanları gibi iletişim ekipmanlarıyla, Sema Tuana, Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Göcek gibi popüler mavi tur destinasyonlarında güvenli bir seyahat sağlamaktadır.

Ayrıca, salonda LCD TV, DVD oynatıcı ve müzik seti gibi olanaklar mevcuttur. İlgilenen misafirler için isteğe bağlı olarak Jetski, Ringo, Su Kayağı, Kano gibi su sporları da bulunmaktadır. Mavi yolculuğun tadını çıkarmak isteyen yolculara Türkiye'nin bakir koylarında eğlence fırsatı sunmaktadır.

Fiyata Dahil Olanlar:

 • Belirtilen süre için tekne kiralama
 • Liman ücretleri ve palamar masrafları
 • Yakıt
 • Mürettebat hizmeti
 • Genel su kullanımı
 • Havlu ve nevresim setleri
 • Tekne çamaşırhane hizmeti
 • Tekne üzerindeki ekipmanların kullanımı
 • Tekne sigortası
 • Yurtiçi seyir izni (Transitlog)

Fiyata Dahil Olmayanlar:

 • KDV
 • Yiyecek ve içecekler
 • Su sporları için yakıt (müsaitse)
 • Havalimanı transferleri
 • Tüm gümrük ve Yunan Adaları masrafları (müsaitse)
 • İsteğe bağlı kara turları

Sıkça Sorulan Sorular

Yiyecek ve İçeceklerin teminini nasıl yapabilirim?
Misafirlerimize esneklik sağlamak adına, alışverişleri kendiniz yapabilirsiniz. Ancak, aşçılık ve servis hizmetleri personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Eğer tatilinizde alışverişle uğraşmak istemiyorsanız, tam pansiyon hizmetlerimizden faydalanarak yiyecek ve içecek dahil konseptlerimizden seçim yapabilirsiniz. Tam pansiyon farkı kişi başı günlük ücretlerimiz şu şekildedir: Lüks menü için € 45, Delüks menü için € 55. Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü ücretlerimiz kişi başı günlük + € 30. Sadece limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü ücretlerimiz ise kişi başı günlük + € 10'dur. Çocuk indirimleri, 0 – 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimlidir. Ayrıca, yolculuğunuz öncesinde içeceklerinizi kendiniz temin edebileceğiniz gibi, YachtingVerse temsilcisi tarafından gönderilen listeden seçim yaparak siparişlerinizi verebilir ve içeceklerinizi aldırabilirsiniz. Bu hizmetimizde herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.
Kiralama süreleri kaç gündür?
Guletler genellikle yoğun sezonda (Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül) Cumartesiden Cumartesiye HAFTALIK olarak kiralanır. Ancak, daha küçük kapasiteli guletler daha kısa süreler için de kiralanabilir. Mayıs ve Ekim ayları olan Düşük Sezon'da ise herhangi bir zaman dilimi için kiralama yapmak mümkündür. Gemiye biniş saati cumartesi günleri 15.00'ten itibaren başlar, karaya çıkış işlemleri ise cumartesi günü saat 10.00'da tamamlanır.
İptal koşulları nelerdir?
Rezervasyonu iptal etme hakkınızı kullanmak isterseniz, bir charter sözleşmesini onaylama ve iptal etme arasındaki tarih aralığına bağlı olarak aşağıdaki iptal koşulları geçerlidir; a) İptalin varıştan 60 gün önce yapılması halinde, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 20’si olacaktır. b) İptalin varıştan 59 gün veya daha kısa bir süre önce yapılması durumunda, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 40’ı olacaktır. c) İptalin varıştan 15 gün veya daha kısa süre önce yapılması halinde, toplam kiralama fiyatının%100’ü talep edilecektir.

Konum

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Üzerinden 0 incelemesi
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
İnceleme Yok
İnceleme yazmak için giriş yapmalısınız

Aren Yachting Doğrulandı

Mar 2024 itibaren üye

18%
Günlük / €4.000 €3.250

Ekstra fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}

Maksimum misafir sayısı: 12

Rezervasyon Yap Rezervasyon Yap
Günlük /
€4.000 €3.250
0 İnceleme