Gulet Efe Burak

Fethiye, Muğla, Türkiye

Max Guest

Misafir Sayısı

12

Year of construction

Yapım Yılı

2019

Cabin

Kabin Sayısı

6

Length Boat

Tekne Uzunluğu

32 mt

Width Boat

Tekne Genişliği

7 mt

Location

Konum

Fethiye

Tekne Tipi

Gulet

Ek Özellikler

Kaptan Dahil
Su Yapıcı
Dondurucu
Buz Makinesi
Opsiyonel Su Sporları
Water Skiing
Dingi
Su Kayağı
Kano
Kutu Oyunları
WIFI
Seyir Cihazı
GSM Telefon
Telsiz
Otomatik Pilot
GPS plotter
Baş pervane
Bimini
Bot
Güneş Panelleri
Inverter
Klima
Duş
Kahve Makinesi
Ocak
Mutfak Ekipmanları
Ses Sistemi
Jeneratör

Tekne Açıklaması

Gulet Efe Burak, planladığınız mavi turda özel yat kiralama avantajları sunmaktadır. Bu tatilde ailece veya arkadaşlarınızla bir arada kalma fırsatını değerlendirebileceğiniz Gulet Efe Burak ile tatil süresince personelimiz, memnuniyetiniz için en iyi hizmeti sunmak üzere sizlere özel olarak görev yapmaktadırlar. Tatil boyunca planlayacağınız menülerle aşçılarımız tarafından leziz yemekler sizlere sunulacaktır.

Efe Burak'ın detayları:

2009 yılında inşa edilen Efe Burak Yatı, 32 metre uzunluğunda, yüksek kaliteli bir yat olup, 2019 yılında tamamen yenilenmiştir. Modern ve geniş kabinler, salon ve güverte, misafirlerin konforu için özel olarak tasarlanmıştır. 2 Master, 2 Double, 2 Triple kabin ile 12 kişiye kadar konaklama imkânı sunmaktadır. Her kamarada özel duş ve tuvalet bulunmakta olup tüm kabinler klimalıdır.

 

Tam donanımlı ayrı bir mutfak, açık ve kapalı yemek bölümü ile klimalı bir salona sahiptir. Salonda TV, DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Ayrıca geniş bir güverte alanında yeterli güneşlenme minderi bulunmaktadır.

 

Yat Mürettebatı
 Gulet Efe Burak sadece yüksek kaliteli yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel ve deneyimli 4 kişilik ekibiyle lüks hizmet sunar. Bu ekip kaptan, şef, güverte ve servis personellerinden oluşur. Tur boyunca size eşlik edecek olan personelin konaklaması için ayrı kabinler bulunmaktadır. Mürettebat, tekne içi günlük faaliyetleri düzenleme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılarlar. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel eğitim almış ve ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte, mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

 

Fiyata Dahil Olanlar:

 • Belirtilen süre için tekne kiralama
 • Liman ücretleri ve palamar masrafları
 • Yakıt
 • Mürettebat hizmeti
 • Genel su kullanımı
 • Havlu ve nevresim setleri
 • Tekne çamaşırhane hizmeti
 • Tekne üzerindeki ekipmanların kullanımı
 • Tekne sigortası
 • Yurtiçi seyir izni (Transitlog)

Fiyata Dahil Olmayanlar:

 • KDV
 • Yiyecek ve içecekler
 • Su sporları için yakıt (müsaitse)
 • Havalimanı transferleri
 • Tüm gümrük ve Yunan Adaları masrafları (müsaitse)
 • İsteğe bağlı kara turları

Sıkça Sorulan Sorular

Yiyecek ve İçeceklerin teminini nasıl yapabilirim?
Misafirlerimize esneklik sağlamak adına, alışverişleri kendiniz yapabilirsiniz. Ancak, aşçılık ve servis hizmetleri personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Eğer tatilinizde alışverişle uğraşmak istemiyorsanız, tam pansiyon hizmetlerimizden faydalanarak yiyecek ve içecek dahil konseptlerimizden seçim yapabilirsiniz. Tam pansiyon farkı kişi başı günlük ücretlerimiz şu şekildedir: Lüks menü için € 45, Delüks menü için € 55. Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü ücretlerimiz kişi başı günlük + € 30. Sadece limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü ücretlerimiz ise kişi başı günlük + € 10'dur. Çocuk indirimleri, 0 – 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimlidir. Ayrıca, yolculuğunuz öncesinde içeceklerinizi kendiniz temin edebileceğiniz gibi, YachtingVerse temsilcisi tarafından gönderilen listeden seçim yaparak siparişlerinizi verebilir ve içeceklerinizi aldırabilirsiniz. Bu hizmetimizde herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.
Kiralama süreleri kaç gündür?
Guletler genellikle yoğun sezonda (Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül) Cumartesiden Cumartesiye HAFTALIK olarak kiralanır. Ancak, daha küçük kapasiteli guletler daha kısa süreler için de kiralanabilir. Mayıs ve Ekim ayları olan Düşük Sezon'da ise herhangi bir zaman dilimi için kiralama yapmak mümkündür. Gemiye biniş saati cumartesi günleri 15.00'ten itibaren başlar, karaya çıkış işlemleri ise cumartesi günü saat 10.00'da tamamlanır.
İptal koşulları nelerdir?
Rezervasyonu iptal etme hakkınızı kullanmak isterseniz, bir charter sözleşmesini onaylama ve iptal etme arasındaki tarih aralığına bağlı olarak aşağıdaki iptal koşulları geçerlidir; a) İptalin varıştan 60 gün önce yapılması halinde, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 20’si olacaktır. b) İptalin varıştan 59 gün veya daha kısa bir süre önce yapılması durumunda, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 40’ı olacaktır. c) İptalin varıştan 15 gün veya daha kısa süre önce yapılması halinde, toplam kiralama fiyatının% 100’ü talep edilecektir.

Konum

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Üzerinden 0 incelemesi
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
İnceleme Yok
İnceleme yazmak için giriş yapmalısınız

Aren Yachting Doğrulandı

Mar 2024 itibaren üye

19%
Günlük / €2.600 €2.100

Ekstra fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}

Maksimum misafir sayısı: 12

Rezervasyon Yap Rezervasyon Yap
Günlük /
€2.600 €2.100
0 İnceleme