Gulet C Taner

Bozburun, Marmaris/Muğla, Türkiye

Max Guest

Misafir Sayısı

18

Year of construction

Yapım Yılı

2015

Cabin

Kabin Sayısı

8

Length Boat

Tekne Uzunluğu

33 mt

Width Boat

Tekne Genişliği

7 mt

Location

Konum

Marmaris

Tekne Tipi

Gulet

Ek Özellikler

Kaptan Dahil
Su Yapıcı
Dondurucu
Buz Makinesi
Dingi
Kano
Kutu Oyunları
WIFI
Seyir Cihazı
GSM Telefon
Telsiz
Otomatik Pilot
GPS plotter
Baş pervane
Bimini
Bot
Güneş Panelleri
Inverter
Klima
Duş
Kahve Makinesi
Ocak
Mutfak Ekipmanları
Ses Sistemi
Jeneratör

Tekne Açıklaması

Gulet C Taner, özel yat kiralama avantajlarıyla sizlere unutulmaz bir mavi tur deneyimi sunar. Aile ya da arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz bu tatilde, personelimiz tatil süresince en iyi hizmeti sunarak memnuniyetinizi sağlamak için çaba gösterir. Tatil boyunca planladığınız menülerle aşçılarımız leziz yemekler sunar.

Mavi Yolculuk rotaları her biri farklı güzellikleri içerir. Berrak denizler, kalabalıklardan uzak plajlar, sessiz koylar ve belki de daha önce sadece resimlerde gördüğünüz doğa güzellikleri sizi bekliyor.

2015 yılında renovasyon geçirerek günümüzdeki son halini alan 33 metre uzunluğundaki Gulet C Taner, 5 kişilik personeliyle mavi tur hizmeti sunmaktadır. 6 Double Kabin ve 2 Triple Kabin ile toplamda 14 kişi kapasitesine sahiptir. Her kabinde özel duş, WC ve klima bulunmaktadır. 440 HP man motoru ve 16 KVA jeneratörü ile güçlendirilmiştir.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek alanları, dinlenme alanları ve Amerikan bar bulunmaktadır. Güneşlenme minderleri, sandalyeler ve servis takımları tüm misafirlerin rahatı için düşünülmüştür.

Gulet C Taner, tam teşekküllü telsiz, GSM telefon, seyir cihazları gibi donanımlarla Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi popüler mavi tur destinasyonlarında güvenli bir seyahat sağlar. Salonda LCD TV, DVD oynatıcı ve müzik seti bulunmaktadır.

Su sporları arasında kano gibi seçenekler opsiyonel olarak sunulmaktadır. Türkiye'nin bakir koylarında mavi yolculuğun keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimize eğlenceli bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Fiyata Dahil Olanlar:

 • Belirtilen süre için yat kiralama
 • Homeport'ta liman ücretleri ve palamar masrafları
 • Yakıt
 • Mürettebat hizmeti
 • Genel kullanım için su
 • Havlu ve çarşaf setleri
 • Yatın çamaşırhanesi
 • Ekipmanı gemide kullanma
 • Yat Sigortası
 • Yurtiçi yelken izni (Transitlog)

Fiyatlara Dahil Olmayanlar:

 • KDV
 • Yiyecek ve içecek
 • Su sporları için yakıt (Varsa)
 • Havalimanı aktarmaları
 • Tüm Gümrük masrafları ve Yunan Adaları masrafları (Varsa)
 • İsteğe bağlı kara turları

Sıkça Sorulan Sorular

Yiyecek ve İçeceklerin teminini nasıl yapabilirim?
Misafirlerimize esneklik sağlamak adına, alışverişleri kendiniz yapabilirsiniz. Ancak, aşçılık ve servis hizmetleri personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Eğer tatilinizde alışverişle uğraşmak istemiyorsanız, tam pansiyon hizmetlerimizden faydalanarak yiyecek ve içecek dahil konseptlerimizden seçim yapabilirsiniz. Tam pansiyon farkı kişi başı günlük ücretlerimiz şu şekildedir: Lüks menü için € 45, Delüks menü için € 55. Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü ücretlerimiz kişi başı günlük + € 30. Sadece limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü ücretlerimiz ise kişi başı günlük + € 10'dur. Çocuk indirimleri, 0 – 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimlidir. Ayrıca, yolculuğunuz öncesinde içeceklerinizi kendiniz temin edebileceğiniz gibi, YachtingVerse temsilcisi tarafından gönderilen listeden seçim yaparak siparişlerinizi verebilir ve içeceklerinizi aldırabilirsiniz. Bu hizmetimizde herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.
Kiralama süreleri kaç gündür?
Guletler genellikle yoğun sezonda (Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül) Cumartesiden Cumartesiye HAFTALIK olarak kiralanır. Ancak, daha küçük kapasiteli guletler daha kısa süreler için de kiralanabilir. Mayıs ve Ekim ayları olan Düşük Sezon'da ise herhangi bir zaman dilimi için kiralama yapmak mümkündür. Gemiye biniş saati cumartesi günleri 15.00'ten itibaren başlar, karaya çıkış işlemleri ise cumartesi günü saat 10.00'da tamamlanır.
İptal koşulları nelerdir?
Rezervasyonu iptal etme hakkınızı kullanmak isterseniz, bir charter sözleşmesini onaylama ve iptal etme arasındaki tarih aralığına bağlı olarak aşağıdaki iptal koşulları geçerlidir; a) İptalin varıştan 60 gün önce yapılması halinde, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 20’si olacaktır. b) İptalin varıştan 59 gün veya daha kısa bir süre önce yapılması durumunda, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 40’ı olacaktır. c) İptalin varıştan 15 gün veya daha kısa süre önce yapılması halinde, toplam kiralama fiyatının% 100’ü talep edilecektir.

Konum

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Üzerinden 0 incelemesi
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
İnceleme Yok
İnceleme yazmak için giriş yapmalısınız

Aren Yachting Doğrulandı

Mar 2024 itibaren üye

5%
Günlük / €1.800 €1.710

Ekstra fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}

Maksimum misafir sayısı: 18

Rezervasyon Yap Rezervasyon Yap
Günlük /
€1.800 €1.710
0 İnceleme