Gulet Babacan

Marmaris, Muğla, Türkiye

Max Guest

Misafir Sayısı

12

Year of construction

Yapım Yılı

2023

Cabin

Kabin Sayısı

6

Length Boat

Tekne Uzunluğu

35 mt

Width Boat

Tekne Genişliği

9 mt

Location

Konum

Marmaris

Tekne Tipi

Gulet

Ek Özellikler

Kaptan Dahil
Su Yapıcı
Dondurucu
Buz Makinesi
Opsiyonel Su Sporları
Wake Board
Dingi
Jetski
Kano
Kutu Oyunları
WIFI
Seyir Cihazı
GSM Telefon
Telsiz
Otomatik Pilot
GPS plotter
Baş pervane
Bimini
Bot
Güneş Panelleri
Inverter
Klima
Duş
Kahve Makinesi
Ocak
Mutfak Ekipmanları
Ses Sistemi
Jeneratör

Tekne Açıklaması

Gulet Babacan, 35 metre uzunluğunda ve 12 kişilik kapasitesiyle konforlu bir mavi yolculuk deneyimi sunmaktadır. Akdeniz ve Ege'de unutulmaz bir mavi tur tatili için özel olarak tasarlanmış olan Gulet Babacan, güleryüzlü personeli ve referanslarıyla dikkat çekmektedir. 2023 yılından itibaren mavi tur sektöründe hizmet veren tekne, özel olarak tasarlanmış 2 master, 2 double ve 2 triple kabin ile VIP konaklama imkanı sağlar. Her kabinde özel duş ve tuvalet bulunmaktadır.

Gulet Babacan'ın içerisinde yaz aylarında konforlu konaklama için kabinlerde ve salonda klima bulunmaktadır. Bozburun, Marmaris Hisarönü Körfezi ve Yunan adaları gibi rotalarda mükemmel bir mavi tur deneyimi yaşamak mümkündür. Yat, 5 profesyonel mürettebatıyla hizmet vererek tatiliniz boyunca konforunuzu sağlar.

Tekne, her gün hava şartlarına göre yelkenle seyir keyfi sunarken, salonda ve arka oturma grubunda yemek ve içmek için özel alanlar sunar. Dvd/plazma TV ünitesi ile film keyfi yapabilir, gece gündüz yüksek ses kalitesine sahip Mp3 ve CD çalarlarla müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca, bilgisayar, tablet ve telefonlarınızla wifi ile internete bağlanabilirsiniz.

Gulet Babacan'ın ön tarafında ise 12 kişi aynı anda güneşlenebilir ya da akşam gün batımında keyifli bir zaman geçirebileceğiniz konforlu oturma grubu bulunmaktadır.
Fiyata Dahil Olanlar:

 • Belirtilen süre için yat kiralama
 • Homeport'ta liman ücretleri ve palamar masrafları
 • Yakıt
 • Mürettebat hizmeti
 • Genel kullanım için su
 • Havlu ve çarşaf setleri
 • Yatın çamaşırhanesi
 • Ekipmanı gemide kullanma
 • Yat Sigortası
 • Yurtiçi yelken izni (Transitlog)

Fiyatlara Dahil Olmayanlar:

 • KDV
 • Yiyecek ve içecek
 • Su sporları için yakıt (Varsa)
 • Havalimanı aktarmaları
 • Tüm Gümrük masrafları ve Yunan Adaları masrafları (Varsa)
 • İsteğe bağlı kara turlar

Sıkça Sorulan Sorular

Yiyecek ve İçeceklerin teminini nasıl yapabilirim?
Misafirlerimize esneklik sağlamak adına, alışverişleri kendiniz yapabilirsiniz. Ancak, aşçılık ve servis hizmetleri personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Eğer tatilinizde alışverişle uğraşmak istemiyorsanız, tam pansiyon hizmetlerimizden faydalanarak yiyecek ve içecek dahil konseptlerimizden seçim yapabilirsiniz. Tam pansiyon farkı kişi başı günlük ücretlerimiz şu şekildedir: Lüks menü için € 45, Delüks menü için € 55. Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü ücretlerimiz kişi başı günlük + € 30. Sadece limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü ücretlerimiz ise kişi başı günlük + € 10'dur. Çocuk indirimleri, 0 – 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimlidir. Ayrıca, yolculuğunuz öncesinde içeceklerinizi kendiniz temin edebileceğiniz gibi, YachtingVerse temsilcisi tarafından gönderilen listeden seçim yaparak siparişlerinizi verebilir ve içeceklerinizi aldırabilirsiniz. Bu hizmetimizde herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.
Kiralama süreleri kaç gündür?
Guletler genellikle yoğun sezonda (Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül) Cumartesiden Cumartesiye HAFTALIK olarak kiralanır. Ancak, daha küçük kapasiteli guletler daha kısa süreler için de kiralanabilir. Mayıs ve Ekim ayları olan Düşük Sezon'da ise herhangi bir zaman dilimi için kiralama yapmak mümkündür. Gemiye biniş saati cumartesi günleri 15.00'ten itibaren başlar, karaya çıkış işlemleri ise cumartesi günü saat 10.00'da tamamlanır.
İptal koşulları nelerdir?
Rezervasyonu iptal etme hakkınızı kullanmak isterseniz, bir charter sözleşmesini onaylama ve iptal etme arasındaki tarih aralığına bağlı olarak aşağıdaki iptal koşulları geçerlidir; a) İptalin varıştan 60 gün önce yapılması halinde, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 20’si olacaktır. b) İptalin varıştan 59 gün veya daha kısa bir süre önce yapılması durumunda, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 40’ı olacaktır. c) İptalin varıştan 15 gün veya daha kısa süre önce yapılması halinde, toplam kiralama fiyatının% 100’ü talep edilecektir.

Konum

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Üzerinden 0 incelemesi
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
İnceleme Yok
İnceleme yazmak için giriş yapmalısınız

Aren Yachting Doğrulandı

Mar 2024 itibaren üye

5%
Günlük / €3.500 €3.325

Ekstra fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}

Maksimum misafir sayısı: 12

Rezervasyon Yap Rezervasyon Yap
Günlük /
€3.500 €3.325
0 İnceleme