Gulet Amazon Solo

Göcek, Fethiye/Muğla, Türkiye

Max Guest

Misafir Sayısı

12

Year of construction

Yapım Yılı

2020

Cabin

Kabin Sayısı

6

Length Boat

Tekne Uzunluğu

28 mt

Width Boat

Tekne Genişliği

7 mt

Location

Konum

Göcek

Tekne Tipi

Gulet

Ek Özellikler

Kaptan Dahil
Su Yapıcı
Dondurucu
Buz Makinesi
Opsiyonel Su Sporları
Kutu Oyunları
WIFI
Seyir Cihazı
GSM Telefon
Telsiz
Otomatik Pilot
GPS plotter
Bimini
Bot
Güneş Panelleri
Inverter
Klima
Duş
Kahve Makinesi
Ocak
Mutfak Ekipmanları
Ses Sistemi
Jeneratör

Tekne Açıklaması

Gulet Amazon Solo, 2020 yılında tamamen yenilenerek sizlere konforlu bir mavi tur deneyimi sunmaktadır. Klimalı 2 Master, 2 Double, 2 Twin kabinlerde toplam 12 misafire konaklama imkanı sağlar. Her kabinde özel WC ve duş üniteleri bulunmaktadır.

28 metre uzunluğundaki tekne, 7.15 metre genişliğe sahiptir ve 4 kişilik personeli ile siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Göcek limanında bulunan gulet, modern ve geniş kabinleri ile dikkat çeker. 6 kabinde toplam 12 misafir kapasitesine sahiptir; 2 Master, 2 Double ve 2 Twin kabinler, her biri özel duş ve WC ünitelerine sahiptir. Gulet Amazon Solo, tatiliniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz tüm donanımlara sahiptir ve kusursuz bir tatil için sizleri bekler.

Tekne rotanız boyunca size 4 kişilik bir mürettebat eşlik edecektir. Mürettebat, tatilinizin keyifli ve güvenli geçmesi için gereken tüm önlemleri alacaktır. Gulet içerisinde yer alan mutfak, açık ve kapalı yaşam alanları, TV, DVD Player ve müzik sistemi ile sadece açık hava ve su aktiviteleri değil aynı zamanda kapalı alan aktiviteleri için de birçok imkan sunar. Tam teşekküllü mutfak ve mutfak hizmetleriyle Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz.

Misafirlerimiz genellikle Amazon Solo ile Fethiye, Göcek, Marmaris mavi tur rotalarını tercih etmektedirler. Ancak özel rotalar için YachtingVerse tatil danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Mürettebatı:

Kaptan

Aşçı

Gemici

Host veya Hostes

28 Metre Boyundaki Amazon Solo Teknesi Hakkında Detaylar:

KONAKLAMA:

Toplam 6 kabin: 2 Master, 2 Double, 2 Twin

Türk ve yabancı karasularında 12 kişilik yolcu kapasitesi

Her kabinde: Klima, duşa kabinli banyo, ev tipi tuvalet, saç kurutma makinesi, banyo ve el havluları

Salonda: Yemek masası, bar, oturma grubu, LCD TV, müzik sistemi

Günlük 8-10 saat arasında klima kullanımı

GENEL DONANIM:

Tam güvenlik ekipmanları, navigasyon ekipmanları, can yelekleri, yangın söndürücüler, yelken donanımı, uydu anten, Türk karasularında internet

GÜVERTE:

Zemin tik ağacı, arka güvertede yemek masası ve bangaça, ön güvertede oturma alanı ve masa, güneşlenme minderleri, deniz merdiveni, güvertede duş.

Fiyata Dahil Olanlar:

 • Belirtilen süre için yat kiralama
 • Homeport'ta liman ücretleri ve palamar masrafları
 • Yakıt
 • Mürettebat hizmeti
 • Genel kullanım için su
 • Havlu ve çarşaf setleri
 • Yatın çamaşırhanesi
 • Ekipmanı gemide kullanma
 • Yat Sigortası
 • Yurtiçi yelken izni (Transitlog)

Fiyatlara Dahil Olmayanlar:

 • KDV
 • Yiyecek ve içecek
 • Su sporları için yakıt (Varsa)
 • Havalimanı aktarmaları
 • Tüm Gümrük masrafları ve Yunan Adaları masrafları (Varsa)
 • İsteğe bağlı kara turlar

Sıkça Sorulan Sorular

Yiyecek ve İçeceklerin teminini nasıl yapabilirim?
Misafirlerimize esneklik sağlamak adına, alışverişleri kendiniz yapabilirsiniz. Ancak, aşçılık ve servis hizmetleri personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Eğer tatilinizde alışverişle uğraşmak istemiyorsanız, tam pansiyon hizmetlerimizden faydalanarak yiyecek ve içecek dahil konseptlerimizden seçim yapabilirsiniz. Tam pansiyon farkı kişi başı günlük ücretlerimiz şu şekildedir: Lüks menü için € 45, Delüks menü için € 55. Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü ücretlerimiz kişi başı günlük + € 30. Sadece limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü ücretlerimiz ise kişi başı günlük + € 10'dur. Çocuk indirimleri, 0 – 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimlidir. Ayrıca, yolculuğunuz öncesinde içeceklerinizi kendiniz temin edebileceğiniz gibi, YachtingVerse temsilcisi tarafından gönderilen listeden seçim yaparak siparişlerinizi verebilir ve içeceklerinizi aldırabilirsiniz. Bu hizmetimizde herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.
Kiralama süreleri kaç gündür?
Guletler genellikle yoğun sezonda (Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül) Cumartesiden Cumartesiye HAFTALIK olarak kiralanır. Ancak, daha küçük kapasiteli guletler daha kısa süreler için de kiralanabilir. Mayıs ve Ekim ayları olan Düşük Sezon'da ise herhangi bir zaman dilimi için kiralama yapmak mümkündür. Gemiye biniş saati cumartesi günleri 15.00'ten itibaren başlar, karaya çıkış işlemleri ise cumartesi günü saat 10.00'da tamamlanır.
İptal koşulları nelerdir?
Rezervasyonu iptal etme hakkınızı kullanmak isterseniz, bir charter sözleşmesini onaylama ve iptal etme arasındaki tarih aralığına bağlı olarak aşağıdaki iptal koşulları geçerlidir; a) İptalin varıştan 60 gün önce yapılması halinde, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 20’si olacaktır. b) İptalin varıştan 59 gün veya daha kısa bir süre önce yapılması durumunda, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 40’ı olacaktır. c) İptalin varıştan 15 gün veya daha kısa süre önce yapılması halinde, toplam kiralama fiyatının% 100’ü talep edilecektir.

Konum

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Üzerinden 0 incelemesi
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
İnceleme Yok
İnceleme yazmak için giriş yapmalısınız

Aren Yachting Doğrulandı

Mar 2024 itibaren üye

5%
Günlük / €1.800 €1.710

Ekstra fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}

Maksimum misafir sayısı: 12

Rezervasyon Yap Rezervasyon Yap
Günlük /
€1.800 €1.710
0 İnceleme