Dufour 405 GL Daphne'S

Ece Marina | Fethiye | Turkiye

Max Guest

Misafir Sayısı

7

Year of construction

Yapım Yılı

2010

Cabin

Kabin Sayısı

3

Length Boat

Tekne Uzunluğu

12 mt

Width Boat

Tekne Genişliği

4 mt

Location

Konum

Fethiye

Tekne Tipi

Yelkenli Tekne

Ek Özellikler

Seyir Cihazı
Telsiz

Tekne Açıklaması

3 kabinli yelkenli yat Dufour 405 GL - Daphne'S 2010 yılında inşa edilmiştir (2021 yılında yenilenmiştir) ve Fethiye Ece Marina, Türkiye'de demirlidir.

Daphne-S, 3 çift kişilik kabinde ve 1 ilave yataklı bir salonda 7 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Nevresimler, havlular, yastıklar ve battaniyeler fiyata dahildir.

Yelkenli yat Daphne-S'te duşlu 2 tuvalet bulunmaktadır.

Tekne donanımı klasik ana yelken, güneş panelleri, bimini ve dış GPS plotter içerir. Ayrıca düz ekran TV, ısıtma, ses sistemi, dış hoparlörler ve iç hoparlörlere sahiptir. Tam donanımlı mutfakta mikrodalga fırın, fırın, ocak, lavabo ve mutfak eşyaları bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama ücretine neler dahildir?
Kiralama ücreti; yat kiralama, standart ekipman, ana liman için bağlama ücretleri, turist vergisi, ocak için gaz, yat hazırlığı ve ön temizlik, yatak çarşafları, banyo havluları, yastıklar ve battaniyeleri kapsar.
Ek ücretler nelerdir?
Ek masrafları teknenin profilinde ekstralar olarak listelenmiş olarak bulabilirsiniz. Yelken tatiliniz sırasında ana liman dışındaki limanlar için bağlama masraflarını, yakıt ve yiyecek masraflarını da göz önünde bulundurmalısınız.
Yatı kiralamak için hangi lisanslara ihtiyacım var?
Yatı kiralamak için geçerli bir yelken lisansına ihtiyacınız vardır. Lisansınızın geçerliliğini her zaman bizimle doğrulayabilirsiniz. Alternatif olarak, tarafımızdan sağlanan profesyonel bir kaptan kiralayabilirsiniz.
Yat sigortalı mıdır?
Yat tam sigortalıdır.
İade edilebilir güvenlik depozitosu nedir?
Güvenlik depozitosu, yatta meydana gelebilecek herhangi bir hasarın karşılanmasını garanti etmek için kullanılan bir miktar paradır. Kartınızdan önceden provizyon alınacaktır veya nakit olarak ödenebilir. Güvenlik depozitosu, herhangi bir hasar olmaması ve ekipmanda herhangi bir kayıp olmaması durumunda seyahatin sonunda tamamen iade edilir.
Yata kendi yiyecek ve içeceklerimi getirebilir miyim?
Kendi erzağınızı getirebilirsiniz. Ayrıca yiyecek ve içecekleri önceden sipariş etmenize olanak tanıyan tedarik hizmetleri de sunuyoruz.
Yat giriş-çıkış gün ve saatleri nedir?
Genel olarak haftalık kiralama yapmaktayız. Haftalık kiralamalarda yat girişi Cumartesi 17:00-20:00 ve yat çıkışı Cumartesi 07:00-09:00 arasındadır. Yat Cuma günü 17:00"ye kadar limana geri getirilmelidir. Müsaitlik durumunda yat minimum 4 gün kiralanabilir ve saatler aynıdır.

Konum

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Üzerinden 0 incelemesi
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
İnceleme Yok
İnceleme yazmak için giriş yapmalısınız

Daphne Sail Doğrulandı

Feb 2024 itibaren üye

25%
Günlük / €375 €280

Ekstra fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Maksimum misafir sayısı: 7

Rezervasyon Yap Rezervasyon Yap
Günlük /
€375 €280
0 İnceleme